logo

Lista sponsorów

Lista sponsorów dzięki którym Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży "Uśmiech Dziecka" w Częstochowie otrzymało pomoce dydaktyczne z Wydawnictwa ''Piętka''

1. Kancelaria adwokacka
Adwokat Maciej Okrzesik
34-300 Żywiec ul. Stefana Batorego 16

2. Gabinet stomatologiczny
Wanda Jeziorowska
42-445 Szczekociny ul. Parkowa 8

3. Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
Maria Lipka
61-297 Poznań os. Lecha 100/3

4. Piotr Warot
41-200 Sosnowiec ul. Harcerska 10/134

5. U Wioli
Wioletta Kłosek
98-400 Wieruszów ul. Osiedlowa 1 g

6. Emkol – wiesława wypych
94-222 Łódź ul. Rowerowa 15

7. Prodrol sp.z o.o.
Kazimierz Twarkowski
44-187 Wiśnicze ul. Wiejska 45

8. Ren – mar Dariusz Rozkosz
44-251 Rybnik ul. Kokocińska 62 d

9. Ader Jolanta Gwóźdź
32-130 Koszyce, Włostowice 44

10. Zakład kamieniarski Urszula Stolarczyk
Krzyszof Stolarczyk
42-622 Świerklaniec ul. Radzionkowska 2 g

11. ZPH Roman Szewczyk “ Agromix “
Dorota Urban
32-005 Niepołomice ul. Mokra 7

12. Kancelaria Radcy prawnego
Małgorzata Radwańska
01-437 Warszawa ul. Bolecha 45/2

13. Specjalistyczna praktyka lekarska
Gabinet neurologiczny
Iwona Golach – Noworyta
41-500 Chorzów ul. Katowicka 74

14. Fphu – fiano
Małgorzata Filipowicz
32-090 Słomniki ul. Kasprowicza 3

15. Fhu Patrix
Janusz Rosół
32-250 Charsznica, Witowice 112

16. Chemis s.c.
Sylwia Chojnowska
41-608 Świętochłowice ul. Świętokrzyska 16/7

17. Praktyka stomatologiczna Delikator
dr Iwona Ziobro
64-810 Kaczory ul. Pilska 2

18. Wal – ski Usługi Ogólnobudowlane
Waldemar Śliwiński
58-330 Jedlina Zdrój, Olszyniec ul. Świdnicka 9/2

19. FUH Nawigator
Marcin Białowąs
30-632 Kraków ul. Seweryna 3b/51

20. Andrzej Lekston
32-332 Bukowno ul. Reymonta 54

21. Phu Nat – dan
Jan Samoraj
69-110 Rzepin ul. Zachodnia 2 a

22. Ms Noweta – Stefan Noweta Monika Noweta sp. Jawna
98-235 Błaszki ul. Niepodległości 5

23. Ośrodek Szkolenia Aawodowego
mgr inż. Jerzy Czerwiński
35-082 Rzeszów ul. Zawiszy Czarnego 16

24. Gabinet lekarski
lek. med. Przemysław Pięta
60-523 Poznań ul. Dąbrowskiego 75/35

25. PHU „Gamad” Marian Gwoździewicz
Grażyna Gwoździewicz
34-120 Andrychów ul. Lenartowicza 38 a

26. Irma handlowa Jol – met
Jolanta Grabowska
06-210 Płoniawy ul. Bramura 21

27. Fpuh „Wektor” R. Wiśniewski, P. Wojnar
Piotr Wojnar
31-965 Kraków os. Sportowe 10/2

28. Zhu Duet
Maria Gałkowska
65-076 Zielona Góra ul. Reja 9

29. Firma E – nar
Elżbieta Więcław
78-400 Szczecinek ul. Niecała 11

30. Pan Jan Pankau
Tuchola

31. Pan Jerzy Pikuła
Jasło

32. ksiądz Grzegorz Gwóźdź
Gorzyce

33. Pani Teresa Łodziewska
Słupca

34. Pani Dorota Rzeszut
Nowa Dęba

35. ksiądz Leonardo Gołkowski
Częstochowa

36. Pani Elżbieta Koza
Limanowa

37. Pan Tadeusz Więckowski
Tarnów

38. Pan Jerzy Bałdyga
Warszawa

39. ksiądz proboszcz Marcin Bylica
Kraków

40. ksiądz proboszcz Stanisław Bukalski
Częstochowa

41. Pani Magdalena Holnicka – Szulc
Warszawa